Yönetim Kurulumuz

İkinci Dönem Yönetim Kurulumuz

Ufuk YEŞİL

1995 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema Bölümünü tamamladıktan sonra, aynı alanda eğitmenlik yapmış ve dijital medya üzerine çalışmalar yürütmüştür. İki kısa filmi yurtiçi ve yurtdışı festivallerde gösterim imkanı bulmuştur. Leyli Sanat Derneği’nin 2. Dönem Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Akif DEMİRELLİ

1990 yılında doğmuştur. Marmara Üniversitesi Maliye bölümü mezunu olarak çalışmaya devam etmekte olup İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünde ikinci lisansına devam etmektedir. Leyli Sanat Derneği’nin 2. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

Seda HATAM OGHLY

1986 İzmir doğumludur. 2008 yılında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. İstanbul’da bir devlet okulunda çalışmaktadır. 2014 yılında Leyl-i Efruz adında bir şiir kitabı çıkmıştır. Şiirin yanı sıra öykü ve deneme türlerinde de yazılar yazmaktadır. Derneğin 2. Dönem sekreterliğini üstlenmektedir.

Yiğithan ÇİMEN

1991 Aralık ayında dünyaya gelen Yiğithan, 2018 yılında lisansını işletme bölümünde tamamlamış bir müzik tutkunu. Bölümünden mezun olduktan sonra, müziğin büyülü dünyasına olan tutkusu onu farklı bir yön olan müzik prodüktörlüğü ve DJ’lik yolculuğuna yönlendirdi. Elektronik müzik alanında birçok çalışması bulunan Yiğithan, şu anda müziğin derinliklerinde kendi markasını oluşturmaya odaklanmaktadır. Kültür ve sanatın birleştirici ve dönüştürücü gücüne olan inancıyla Leyli Sanat Derneği Yönetim Kurulunda Sayman olarak görev almaktadır.

Zeynep TOSUN

1994 doğumlu. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni. Bursa Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı yüksek lisans öğrencisi. Bursa’da yaşıyor. Leyli Sanat Derneğinin 2. Dönem Yönetim Kurulu Üyesidir.