Yönetim Kurulumuz

Birinci Dönem Yönetim Kurulumuz

Ufuk YEŞİL

1995 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema Bölümünü tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Kadın Çalışmaları Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Leyli Sanat Derneği’nin 1. Dönem Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Seda BAŞTAŞ

1986 İzmir doğumludur. 2008 yılında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. İstanbul’da bir devlet okulunda çalışmaktadır. 2014 yılında Leyl-i Efruz adında bir şiir kitabı çıkmıştır. Şiirin yanı sıra öykü ve deneme türlerinde de yazılar yazmaktadır. Leyli Sanat Derneği’nin 1. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

İbrahim AKGÜN

İbrahim Akgün 1988 İstanbul doğumludur. Halkla İlişkiler eğitimi alan Akgün, aynı zamanda yarı konservatuar sayılan Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde üç yıl müzik eğitimi aldı. Yerel kanallarda televizyon programları sundu. Yayımlanmış dört tekli çalışması ve bir kitabı bulunmakta. Derneğin sekreterliğini üstlenmektedir.

Cengiz GÜVEN

1984 Kocaeli doğumludur. 2003 yılında lise öğrenimini tamamladıktan sonra muhasebe alanında profesyonel olarak çalışmaya başlamıştır. Leyli Sanat Derneği 1. Dönem Yönetim Kurulu Saymanıdır.

Derya BOZ

1991 Gebze doğumludur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünü bitirip İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Şu an Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi almaktadır. Leyli Sanat Derneğinin 1. Dönem Yönetim Kurulu Üyesidir.