Yönetim Kurulumuz

Birinci Dönem Yönetim Kurulumuz

Ufuk KADIZ

1995 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema Bölümünü tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Kadın Çalışmaları Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Leyli Sanat Derneği’nin 1. Dönem Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Seda BAŞTAŞ

1986 İzmir doğumludur. 2008 yılında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. İstanbul’da bir devlet okulunda çalışmaktadır. 2014 yılında Leyl-i Efruz adında bir şiir kitabı çıkmıştır. Şiirin yanı sıra öykü ve deneme türlerinde de yazılar yazmaktadır. Leyli Sanat Derneği’nin 1. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

Muhammed Mustafa SÜZEN

1996 Üsküdar doğumludur. Çukurova Üniversitesi Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi okuyan Süzen, edebiyata ve sanata her fırsatta ilgi duymuştur. Aynı zamanda serbest gazetecilik yapmaktadır. Yayınlanmış bir kitabı bulunmaktadır. Leyli Sanat Derneği’nin 1. Dönem Yönetim Kurulu Sekreteridir.

Cengiz GÜVEN

1984 Kocaeli doğumludur. 2003 yılında lise öğrenimini tamamladıktan sonra muhasebe alanında profesyonel olarak çalışmaya başlamıştır. Leyli Sanat Derneği 1. Dönem Yönetim Kurulu Saymanıdır.

Derya BOZ

1991 Gebze doğumludur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünü bitirip İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Şu an Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi almaktadır. Leyli Sanat Derneğinin 1. Dönem Yönetim Kurulu Üyesidir.