Şan & Nefes Eğitimi

Müzik ile ilgilenenler, nefes sorunları yaşayanlar, diyafram çalıştırmak ve şarkı söylemek isteyenler, bu eğitim sizin için bir başlangıç olabilir!

Leyli Sanat Derneği’nin Kartal ofisinde gerçekleşecek olan eğitime ister tek başınıza ister grup halinde katılabilirsiniz. 4 hafta sürecek eğitimin konu başlıkları ise şöyle:

  • Temel şan teknikleri
  • Gam seslendirme
  • Doğru ses basma
  • Ses ve nefes egzersizleri
  • Diyafram ve diksiyon egzersizleri

Eğitimlerimiz hafta sonu sizlerin talep ettiği gün ve saat ile eğitmenimizin ortak kararı doğrultusunda yapılacaktır. Detaylı bilgi, ücret ve kayıt için mesaj atabilir veya 0554 185 12 24 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Eğitmen Hakkında:

İbrahim AKGÜN

1988 yılında İstanbul’da doğdu. Halkla İlişkiler lisans eğitimi alan Akgün, yarı konservatuvar Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde üç yıl müzik eğitimi gördü. Sonraki yıllarda yerel kanallarda televizyon programları hazırlayıp sundu. Aldığı klasik eğitimin aksine popüler kültür alanında tekli çalışmaları yayımladı. Dört tekli çalışması bulunan sanatçı çocukluğundan beri yazma yeteneğini ve sevgisini de geliştirdi. Uzun yıllar internet medyasında köşe yazarlığı yaptı. Röportajlar gerçekleştirdi, içerikler hazırladı. Yaklaşık yedi yıldır da çeşitli haber sitelerinde, aktüel dergi ve dijital dergilerde yazılar yazmaktadır. Aynı zamanda Leyli Sanat Derneği üyesidir.