Seminer: Aile İçi İletişim Neyi Çözer?

Toplumun yapı taşı olan ailedeki iletişim, sadece aile fertlerini değil; onların ilişkide olduğu tüm çevreyi de etkileyen bir unsur olduğu bilinciyle ele alınmalıdır. Aile içinde iletişimi sağlıklı kurabilen bireyler toplumda da karşısındakinin duygu ve düşüncelerini anlayabilir hale gelir ve etkili iletişim kurma becerisi geliştirebilirler.

Aile içi iletişimin önemiyle ilgili farkındalık oluşturmayı hedefleyen “Aile İçi İletişim Neyi Çözer?” konulu seminer, bizleri yeniden düşünmeye ve daha sağlıklı ilişkiler kurmak için adımlar atmaya sevk edecek. Seminer, etkili iletişimin birinci koşulu olan dinlemenin önemine, karşımızdaki kişinin duygu ve düşüncelerini anlayarak iletişimi devam ettirmenin pozitif etkisine, açık, tutarlı ve yargılamadan iletişim kurma becerisi kazanma yöntemlerine ve çatışmaları nasıl çözümleyebileceğimize dikkat çekecek.

Seminere katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Seminer öncesinde e-posta adreslerinize Zoom giriş bilgileri gönderilecektir.

Tarih: 9 Kasım Salı, 2021

Saat: 20.00 – 22.00

Platform: Zoom

 

Nilüfer ÇEKEN ÖZBAY

Nilüfer Çeken Özbay 1984 Vize/Kırklareli doğumludur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü lisans, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama programı yüksek lisans mezunudur. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezundur. Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama programında öğretim görevlisidir ve müdür yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.