İstanbul’da Bulunan Dansçılara Açık Çağrı

 

Leyli Sanat Derneği olarak 6 Şubat’ta meydana gelen büyük depremlerin yıkımlarını üzüntüyle takip ediyoruz. Bu zamana kadar geçen süreçte bireysel olarak bölgeye desteklerimizi sunmuş olsak da dernek faaliyetlerimizin bölgede gerekli birincil ihtiyaçlarla uyuşmaması, beklemede kalmamıza sebep oldu.

Biz de bu süreçte bölge için neler yapabileceğimizi düşündük ve yaklaşan 29 Nisan Dünya Dans Günü’nü çok daha anlamlı bir hale getirmek istedik. Bu 29 Nisan’da Beyoğlu’nda bulunan Jack Bar’ın ev sahipliğinde bir dayanışma gecesi gerçekleştireceğiz.

Dayanışma gecesini siz kıymetli dansçıların performanslarıyla zenginleştirmek ve kolektif bilinci güçlendirmek istiyoruz. Gönüllü olarak sunacağınız performansların ardından dünya müziklerinden oluşan çalma listesiyle dernek üyemiz DJ Yiğithan Çimen geceye dahil olacak.

Mekanın kapasitesi sebebiyle maksimum 2 kişilik koreografiler programa dahil edilebilecek. Dilediğiniz dans türüyle yer alabileceğiniz etkinliğe katılmak için merhaba@leylisanat.org mail adresine kendinizi tanıtan bir yazı ve iletişim bilgilerinizi en geç 16 Nisan Pazar, 23.59’a kadar göndermenizi rica ediyoruz. Son tarihin ardından organizasyon ekibimiz tarafınıza ulaşacaktır.

Gece boyunca elde edilen bağışlar, yerelde çalışan sivil toplum kuruluşlarına aktarılarak çocukların eğitim/öğretim masraflarının karşılanmasına katkı sunacak.

Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ediyor, başvurularınızı heyecanla bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir