Atahan Karakaya’nın “Ruhun Gizli Bahçesi” Kitabı İçin Buluşuyoruz!

“Bizi mutsuz eden şeyler, bizi derinden etkileyen olaylar değil, bizim bu olaylar karşısındaki yorumlarımız ve değerlendirmelerimizdir. İyi yaşamayı birincil hedefi olarak seçen insanın ‘Dünya bende başlıyor ve bende bitiyor.’ diyerek günün perdesini aralaması gerekiyor. Çünkü iyi yaşamanın sırrı, ruhumuza eklenmiş insan olma onuruyla da ilgilidir.”

Leyli Sanat Derneğinin Kadıköy ofisinde gerçekleştirdiğimiz Söyleşi & İmza Günü başlıklı etkinliklerimizin üçüncüsüne davetlisiniz!

“Ruhun Gizli Bahçesi” adlı kitabın yazarı Atahan Karakaya Nowak, dernek yönetim kurulu üyelerimizden İbrahim Akgün’ün moderatörlüğünü yapacağı etkinliğin konuğu olacak.

Etkinlik Detayları:
🗓️ 25 Mayıs 2024, Cumartesi
🕑 16.00 – 18.00
📍 Leyli Sanat Derneği Ofisi
Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:64 Bulvar Çarşısı İç Kapı No:91 Kadıköy/İSTANBUL

Görüşmek üzere! 💛

Arka Kapaktan:

“Ruhun Gizli Bahçesi, sizi keşfetmeye, kendinize ve bireysel potansiyelinizi ortaya çıkarmaya dair unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor. Bu kitap, hayatın karmaşıklıklarına odaklanarak, acı, sevinç, hata, aşk, ihanet ve sadakat gibi konuları eşsiz bir şekilde ele alıyor. Kitap, eşcinsel temaları da içereceği ve bu toplumun her kesiminden insanları hedef alacağı bir şekilde genel insanlık konularının ele alındığı bir kişisel gelişim yolculuğu sunuyor. Kendinizi keşfetmek, hayatta daha mutlu ve tatmin olmak için özgürleşmek için size ilham verecek, her adımın değerli olduğuna dair bir mesaj sunacaktır. Ruhun Gizli Bahçesi, sıradan bir insanın sıra dışı bir hikayesi, size hayatınızın başrolünde olmak için bir davet sunuyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir