Sosyal Medya Gönüllüsü Arıyoruz!

Leyli Sanat Derneği, 2022 yılı itibariyle görev üstlenecek sosyal medya gönüllülerini arıyor.

2018 yılından itibaren faaliyetlerine başlayan, 2021’de ise dernek statüsü kazanan Leyli Sanat; Facebook, Twitter, Instagram, YouTube gibi sosyal medya mecralarında içerik üretecek, yeni nesil düşünmeye açık, kültür/sanatla ilgili haberleri takip eden, özgün olmayı önemseyen gönüllü adaylarının başvurularını bekliyor.

Başvuracak adayların;

  • İçerik hazırlarken Türkçe yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat etmesi,
  • İçerik görselleştirebilmek amacıyla Canva gibi tasarım araçlarını kullanması,
  • Çevrimiçi gerçekleşecek aylık toplantılara katılım sağlaması önemsenmektedir.

Son başvuru tarihi: 20 Aralık 2021.

Başvurmak için tıklayın! 

 

Leyli Sanat Derneği Hakkında

Leyli Sanat Derneği, ifade özgürlüğü temelinde, bireylerin duygu ve düşüncelerini kültür/sanat yoluyla aktarabilmesine alan ve fırsat sağlayan bir sivil toplum kuruluşudur. Faydalanıcıların yazılı eserlerinden oluşan e-dergi aracılığıyla duygu ve düşüncelere alan sağlanırken, aynı zamanda dernek gönüllüleri tarafından düzenlenen çevrimiçi ve yüz yüze etkinliklerde kişiler bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunurlar.

E-dergide öykü, şiir, anlatı, deneme, gezi yazısı, film incelemeleri gibi metinler yayımlanmakta, YouTube kanalı ve diğer görsel mecralardan da kısa film, kısa belgesel, röportaj, vlog, müzik klipleri gibi içerikler sunulmaktadır.

Leyli Sanat Derneği; kısa, orta ve uzun vadeli projelerle topluma kültür/sanat aracılığıyla katkı sağlamayı amaçlamakta, organize edeceği etkinliklerle de bireylerin kendilerini ifade edip üretimde bulunabileceği bir alan oluşturmayı planlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir