Dayanışma Yaşatacak! | 29 Nisan Dünya Dans Günü Açıklamamız

Derneğimizin 29 Nisan Cumartesi akşamı Beyoğlu Jack Bar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdiği “Durma, Dans Et!” adlı etkinliğe katılarak dayanışma gösteren herkese bir kez de sosyal medya aracılığıyla teşekkür etmek istiyoruz.

Az ya da çok, bireysel olarak veya çeşitli topluluklar vesilesiyle hepimiz deprem bölgesiyle dayanışma içinde olduk fakat dernek olarak bölgenin birincil ihtiyaçlarına destek sağlayabilecek güçte değildik. Bu nedenle; çağrı metnimizde ve etkinlik gününde belirttiğimiz gibi, bir süre daha beklemeyi ve anlamlı bir günde, anlamlı bir çalışmayı bir ilk adım olarak görerek gerçekleştirmek istedik. Bunun neticesinde etkinlik kapsamında siz değerli katılımcıların desteğiyle 7.500 TL toplamayı başardık.

Günümüz ekonomi şartlarında bu miktarın yaralara merhem olmayacağını biliyoruz, bunun da bilinciyle yola çıktık. Elimizdeki bu miktarla mümkün olduğunca fazla çocuğun tebessüm edip mutlu olmasını sağlayacağız. Bu minvalde gerek dernek üyelerimiz gerekse iş birliği yapacağımız sivil toplum kuruluşu bu misyonu yerine getirmek için gayret gösterecektir. Desteğin tüm aşamalarını şeffaflığı ilke edinerek sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Harika ev sahiplikleri için Jack Bar çalışanlarına, çalma listesiyle tüm misafirlerimizi eğlendiren değerli üyemiz Yiğithan Çimen’e ve aramızda bulunan bulunmayan tüm destekçilerimize teşekkür ederiz. Dayanışma yaşatır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir