Davetlisiniz: Sinema Yoluyla Sanatla Farkındalık Atölyesi

Sinema Yoluyla Sanatla Farkındalık Atölyesi’ne davetlisiniz!

Dernek üyelerimizden Uzman Psikolog Duygu Bilgin’in kolaylaştırıcılığını üstleneceği ‘Sinema Yoluyla Sanatla Farkındalık Atölyesi’nin yedincisini gerçekleştiriyoruz.

Filmler aracılığıyla kendimize, içsel sürecimize doğru bir yolculuğa çıkacağımız atölyede, duygularımıza, davranışlarımıza biraz daha yakından bakarak kendimizi ele alacağız.

Atölye Detayları:

Tarih: 14 Eylül Çarşamba, 2022
Saat: 19.30 – 21.00
Platform: Zoom

Atölyemiz ücretsiz ve kontenjanlıdır. Kontenjan dolduktan sonra formumuz başvuruya kapatılacaktır. Zoom bilgileri ise atölye günü e-posta adreslerinize gönderilecektir.

“Gelin, birlikte üretelim!”

Kolaylaştırıcı Hakkında:

Duygu Bilgin

Uzman Psikolog, Sanat Terapisti, Eğitmen, Oyuncu

1989 yılında Bursa’da doğdum. Üniversite ile birlikte aşık olduğum şehir İstanbul’a geldim ve 13 yıldır burada yaşıyorum. Psikoloji, felsefe, oyunculuk, dans, sinema konularına özel ilgim var. Bu konuların aynı tabanda buluştuğu tasarımlarla insanlarla buluşmaya çalışıyorum. Kendi yaşam deneyimlerimi de bunlar üzerine kuruyorum elimden geldiğince. Üniversitede psikoloji ve felsefe okudum. Ardından Örgütsel Psikoloji yüksek lisansı yaptım. Aynı dönemde sanatla terapi ve yaratıcılık eğitimine başladım. Tez aşamasında olduğum eğitimim halen devam ediyor. Studio Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi aldım ve buradaki arkadaşlarımla kurduğumuz grubumuzla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda doğaçlama tiyatro oyuncusuyum.

 

2 thoughts on “Davetlisiniz: Sinema Yoluyla Sanatla Farkındalık Atölyesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir