30 Haziran Dünya Sosyal Medya Günü Mesajımız

📢 30 Haziran Dünya Sosyal Medya Günü’ne Dair Mesajımız

Leyli Sanat Derneği olarak, kuruluşumuzda ve büyümemizde sosyal medyanın ne kadar önemli olduğunun bilincini taşıyoruz.

Leyli Sanat’ın kuruluşundan bugünlere dek sosyal medya; gerek üyelerin iletişime geçmesinde, gerek gönüllülere ulaşılmasında, gerekse de gittikçe büyüyen bir aile olunmasında büyük paya sahip. İçeriklerin dijitalde paylaşılması, birçok online etkinliğe ev sahipliği yapılması, birbirinden uzakta yaşayan insanlar arasında duygudaşlığın kurulması ve beraber bir şeyler üretmenin mesafeye rağmen mümkün kılınmasında sosyal mecralar bizler için kolaylaştırıcı rol oynadı.

Dünyanın yeni bir dönüşüme girmesiyle kültür ve sanat da bu değişim ve gelişmelerden payını aldı. Kendini yeni nesil sivil toplum örgütü olarak nitelendiren Leyli Sanat Derneği; dijital dünyayı ve üyeleri, katılımcıları ve faydalanıcılarıyla beraber birçok fiziksel engeli ortadan kaldırmada faydalı olan sosyal medyayı interaktif paylaşımlar geliştirme yolunda verimli bir şekilde kullanmaya gayret etti.

Sosyal medyada ve gündelik hayatta ifade özgürlüğünün kısıtlanmadığı günlerin temennisini paylaşarak bir şeyler üretme, bir şeyler söyleme, bir şeyler paylaşmayı kendine dert edinmiş ve bu yolda sosyal medyadan beslenmiş tüm oluşumların ve tüm takipçilerimizin 30 Haziran Dünya Sosyal Medya Günü’nü kutluyoruz! ✨

Leyli Sanat Derneği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir