2. Olağan Genel Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik

Leyli Sanat Derneği, 2. Olağan Genel Kurul toplantısını Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi ev sahipliğiyle, 15 Ekim 2023 Pazar günü, saat 14.00 itibariyle gerçekleştirdi.

26 resmi üyenin çoğunluğunun katıldığı toplantıda; faaliyet raporu ve gelir/gider tablosu üyelerle paylaşıldı, ardından yeni dönemin yönetim ve denetim kurullarının asil ve yedek üyelerinin seçimine geçildi.

Buna göre;

Yönetim kurulunun asil üyelerinde görev dağılımı; başkan Ufuk Yeşil, başkan yardımcısı Mehmet Akif Demirelli, sayman Yiğithan Çimen, genel sekreter Seda Hatam Oghly ve üye Zeynep Tosun olacak şekilde yapıldı. Yedek üyeler ise alfabetik sırayla; Abdul Aziz Hatam Oghly, Cengiz Güven, Hakan Bozkurt, İbrahim Akgün ve Tahircan Gürsoy olarak seçildi.

Denetim kurulunun asil üyelerinde görev dağılımı; başkan Ertuğrul Erol, başkan yardımcısı Mustafa Zini ve üye Seren Sayan olarak yapılırken, yedek üyeler ise Derya Boz, Efrahim Sever ve Mehmet Akif Gülal şeklinde seçildi.

Derneğin tüzüğünde yer alan 2 madde için düzenleme yapıldı. Buna göre, derneğin kısa adı LEYLİ-DER seçilirken, üye giriş ödentisi 50 TL, yıllık üyelik aidatı ise 300 TL olarak oybirliğiyle kabul edildi.

Tüm üyelerin dilek ve temennilerin paylaşımıyla biten genel kurul toplantısına katılan üyelerimize ve ev sahipliği yapan Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi’ne teşekkür ederiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir